Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojný kupujúci pri preberaní kúpnych zmlúv od svojho nového rodinného domu v Prievidzi , na fotke s realitnou maklérkou Andreou Repovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Lučenci, po podpise zmlúv v kancelárii HALO reality, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní predávajúci a kupujúci dvojizbového bytuv Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní klienti pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojné klientky, predávajúca a kupujuca po podpise kúpnych zmluv na jednoizbový byt v Trenčíne. Obchod zastrešovala realitná maklérka M. Makovinská.
Rada by som poďakovala pani maklérke Ploransky Slavomíre za profesionálny, promptný a spoľahlivý prístup v komunikácii a sprostredkovaní pri predaji a kúpe bytu v Trstenej. OdporúčamMirka K.
Spokojní klienti pri predaji záhradnej chatky v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Lucia Marhefková.
Spokojní kupujúci dvojizbového bytu v okrese Poltár, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní trojizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojní predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Trenčín, na fotke s realitnou maklérkou Andreou Repovou.
Spokojní klienti prenájmu bytu v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Lucia Marhefková.
Spokojná kupujúca a predávajúci trojizbového bytu v Trebišove, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojná predávajúca bytu v Prievidzi, obchod zastrešovala realitná maklérka Ing. Alexandra Bernátová.
Spokojní kupujúci a predávajúca v kancelárii HALO reality po podpise zmlúv od garsónky v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní kupujúci trojizbového bytu v Partizánskom, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Repovou.
Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv od rodinného domu v okrese Lučenec, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní predávajúci po podpise zmlúv v kancelárii HALO reality od jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval Ján Beľa.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojní kupujúci a predávajúca v kancelárii HALO reality po podpise zmlúv od rodinného domu vo Veľkom Krtíši, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.