Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní klienti pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojné klientky, predávajúca a kupujuca po podpise kúpnych zmluv na jednoizbový byt v Trenčíne. Obchod zastrešovala realitná maklérka M. Makovinská.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojný predávajúci jednoizbového bytu v Poltári, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojný predávajúci dvojizbového bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní predávajúci rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.
Spokojný kupujúci dvojizbového bytu v Trstenej, na fotke s maklérkou Slavomírou Ploransky.
Spokojná klientka po podpise nájomnej zmluvy k jednoizbovému bytu v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojná predávajúca garsónky v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní klienti - predávajúci rodinného domu v okrese Prešov, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojný klient po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojná kupujúca rodinného domu v okrese Košice, obchod zastrešoval realitný maklér Ing. Štefan Páll.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojná predávajúca a kupujúca po podpise zmlúv od dvojizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Lučenci, po podpise zmlúv v kancelárii HALO reality, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojná kupujúca pri preberaní nového štvorizbového bytu a malého darčeka - kávovaru, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojná predávajúca bytu v Prievidzi, obchod zastrešovala realitná maklérka Ing. Alexandra Bernátová.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.