Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v Komárne, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní trojizbového bytu v Leviciach, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojná klientka pri preberaní rodinného domu v okrese Nové Zámky , obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojná klientka po podpisu kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mgr. art. Mária Markus.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní trojizbového bytu Komárne, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní klienti rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešovala Emília Palkovičová.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojné predávajúce rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k nehnuteľnosti v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní klienti pri kúpe/predaji rodinného domu v okrese Skalica, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k nehnuteľnosti v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní prenajímatelia a nájomca pri preberaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní trojizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná klientka pri odovzdávaní nehnuteľnosti v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojní kupujúci a predávajúca pri preberaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k predaju pozemku v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.