Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní kupujúci a predávajúca rodinného domu v okrese Lučenec, v kancelárii HALO reality s manažérom pobočky Jánom Beľom.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojná predávajúca bytu v Prievidzi, obchod zastrešovala realitná maklérka Ing. Alexandra Bernátová.
Spokojní predávajúci rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.
Spokojní klienti prenájmu bytu v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Lucia Marhefková.
Spokojná predávajúca a kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v Komárne, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní kupujúci dvojizbového bytu v okrese Poltár, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojní predávajúci rodinného domu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojná kupujúca pri preberaní nového štvorizbového bytu a malého darčeka - kávovaru, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v Trenčín, obchod zastrešovala Margita Agh.
Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv od rodinného domu v okrese Lučenec, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Naša spokojná klientka z Prievidze, ktorá cez HALO reality kupovala aj predávala nehnuteľnosť nám doniesla takúto krásnu tortou s našim logom. Ďakujeme za krásne prekvapenie a prajeme, nech sa dobre býva. Obchod zastrešovala manažérka M. Makovinská.
Spokojní kupujúci a predávajúci dvojizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojný klient po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní klienti po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojný kupujúci pri odovzdávaní bytu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojní predávajúci po podpise zmlúv v kancelárii HALO reality od jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval Ján Beľa.
Spokojná predávajúca garsonky v Nových Zámkoch, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojní klienti pri predaji záhradnej chatky v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Lucia Marhefková.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.