Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojný kupujúci po podpise zmlúv od svojho nového jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojní kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešovala Emília Palkovičová.
Spokojný kupujúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní klienti (kupujúci a predávajúci) trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mgr. art. Mária Markus.
Spokojný predávajúci dvojizbového bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, v kancelárii HALO reality s realitným maklérom Jánom Beľom.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní bytu v Leviciach, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Mgr. Jana Sláviková.
Spokojná klientka po podpise kúpnych zmlúv k nehnuteľnosti v Nových Zámkoch, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešovala Emília Palkovičová.
Spokojná klientka po podpisu kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojní kupujúci/predávajúci pri preberaní rodinného domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojná predávajúca po podpise zmlúv od dvojizbového bytu v Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojný predávajúci po podpise zmlúv od jednoizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojný kupujúci po podpise zmlúv od dvojizbového bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Bratislave, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní predávajúci a kupujúci chalupy v okrese Myjava, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Spokojná klientka - nájomníčka jednoizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Daniela Kupčíková.
Spokojná klientka pri preberaní rodinného domu v okrese Nové Zámky , obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.