Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní klienti pri preberaní bytu v Žiari nad Hronom, obchod zastrešovala manažérka pobočky Mariana Gréčová.
Spokojní prenajímatelia a nájomca pri preberaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Beľa.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v Komárne, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní klienti pri preberaní trojizbového bytu v Bratislave, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní klienti dvojizbového bytu v kancelárii HALO reality, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojná klientka pri preberaní rodinného domu v okrese Nové Zámky , obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúci chalupy v okrese Myjava, obchod zastrešovala Jana Konečná.
Spokojný kupujúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní klienti rodinného domu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní kupujúci a predávajúca pri preberaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojná nájomkyňa dvojizbového bytu v okrese Trebišov, obchod zastrešoval manažér pobočky Miloš Kubica.
Spokojní kupujúci a predávajúci trojizbového bytu v Bratislave, obchod zastrešovala Mgr. art. Mária Markus.
Spokojný kupujúci po podpise zmlúv od dvojizbového bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní trojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojná predávajúca a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v Komárne, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojný predávajúci dvojizbového bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojná klientka po podpisu kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojný kupujúci po podpise zmlúv od svojho nového jednoizbového bytu v Lučenci, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.