Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Komárno, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Vígh.
Spokojný kupujúci pri odovzdávaní bytu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Lučenci, po podpise zmlúv v kancelárii HALO reality, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojná predávajúca a kupujúca po podpise zmlúv od dvojizbového bytu v Košiciach, obchod zastrešovala Dana Kupčíková.
Spokojné klientky, predávajúca a kupujuca po podpise kúpnych zmluv na jednoizbový byt v Trenčíne. Obchod zastrešovala realitná maklérka M. Makovinská.
Spokojní predávajúci a kupujúca rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojní predávajúci rodinného domu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojní klienti pri predaji záhradnej chatky v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala Lucia Marhefková.
Naša spokojná klientka z Prievidze, ktorá cez HALO reality kupovala aj predávala nehnuteľnosť nám doniesla takúto krásnu tortou s našim logom. Ďakujeme za krásne prekvapenie a prajeme, nech sa dobre býva. Obchod zastrešovala manažérka M. Makovinská.
Spokojná predávajúca a kupujúci trojizbového bytu v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.
Spokojný kupujúci dvojizbového bytu v Trstenej, na fotke s maklérkou Slavomírou Ploransky.
Spokojní kupujúci rodinného domu vo Veľkom Krtíši, obchod zastrešoval realitný maklér Michal Jančiar.
Spokojná kupujúca pri odovzdávaní bytu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojný kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Partizánske, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojná kupujúca pri preberaní rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní dvojizbového bytu v Žiari nad Hronom, na fotke s Anežkou Čurillovou.
Spokojní klienti - predávajúci rodinného domu v okrese Prešov, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.