Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná kupujúca a predávajúci po podpise zmlúv od trojizbového bytu v Revúcej, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešoval Lukáš Emrich.
Spokojní klienti - predávajúci rodinného domu v okrese Prešov, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojná predávajúca pozemku v Trebišove, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní pozemku so starším domom v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.
Spokojná predávajúca garsónky v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojný klient po podpise kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci a predávajúci pri preberaní trojizbového bytu vo Svite, obchod zastrešoval PhDr. František Spišák.
Spokojní kupujúci rodinného domu vo Veľkom Krtíši, obchod zastrešoval realitný maklér Michal Jančiar.
Spokojný predávajúci dvojizbového bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojná predávajúca pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Trenčín, na fotke s realitnou maklérkou Andreou Repovou.
Spokojní predávajúci rodinného domu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.
Spokojná predávajúca po podpise kúpnych zmlúv od trojizbového bytu v Partizánskom, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Repovou.
Rada by som poďakovala pani maklérke Ploransky Slavomíre za profesionálny, promptný a spoľahlivý prístup v komunikácii a sprostredkovaní pri predaji a kúpe bytu v Trstenej. OdporúčamMirka K.
Spokojná kupujúca pri preberaní nového štvorizbového bytu a malého darčeka - kávovaru, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojní predávajúci a kupujúci dvojizbového bytuv Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojní kupujúci a predávajúca v kancelárii HALO reality po podpise zmlúv od garsónky v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojní kupujúci trojizbového bytu v Partizánskom, na fotke s manažérkou pobočky Andreou Repovou.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.