Ponúkame na predaj útulný slnečný dvojizbový byt prerobený na dva a pol izbový byt v krásnej tichej lokalite Bratislavy časť Petržalka na ulici A. Gwerkovej pri lesíku. Celková plocha bytu je 53,38 m², nachádza sa na 3/6 poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane rozvodov vody a elektriky. K bytu prináleží pivnica na prízemí. Bytový dom je tiež kompletne zrekonštruovaný vrátanie stúpačiek. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Cena je vrátane odmeny pre RK!
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti
Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.
Aby naši makléri predávali aj v
Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .