Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, chata Nižný Klátov, Košice - okolie

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú, murovanú, zateplenú chatu na pozemku o rozlohe 412m².
Chata má 33 m² zastavanej plochy a cca 60 m² úžitkovej plochy.
Na prízemí je vstup do chodby, kde sú vstavané skrine. Odtiaľ je vstup do kuchyne, obývačky a kúpeľne.
Kuchyňa je kompletne zariadená a robená na mieru. Sporák je na propán bután.
V obývačke je krásny krb. Je napojený na obehové čerpadlo, ktoré dodáva teplú vodu do radiátorov. Na poschodí je jedna útulná spálňa a jedna menšia izba. Je využívaná ako šatník so zabudovanými skriňami.
V rekonštruovanej kúpeľni, sa nachádza WC, sprchovací kút a umývadlo. .
V chate je pitná voda zo studne cez čerpadlo.
Všetka okná sú plastové.
Odpad je riešený žumpou. V blízkej budúcnosti je plánované napojenie na verejnú kanalizáciu. Elektrika 220V a 380V.
Na pozemku je aj garáž pre dve autá zakomponovaná do svahu, útulný altánok na posedenie s priateľmi, gril, fontánka pred altánkom a fontánka na cestičke z garáže do chaty, vzadu je aj menšia dielnička a miesto na ukladanie dreva .
Pred chatou je dostatok miesta na parkovanie niekoľkých áut .Bývanie je tu pokojné, kľudné a bezpečné. V susedstve sú ešte štyri trvalo obývané chaty. Všade okolo sú lesy a malý potok, ktorý preteká popri chatách za cestou pred chatou.
Do centra Košíc je len 9 km.

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
5294
recenzií od klientov
66107
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
43892 miroslavklapac[at]haloreality.sk 81990
35000
zazmluvnených klientov
5294
recenzií od klientov
66107
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia