IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA
Ponúkame na predaj dva a pol izbový byt v Brezne na ulici Dr. Clementisa. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou,má euro okná, murované bytové jadro s vaňou. V bytovom jadre je vymenená elektrika, nové stierky, plávajúca podlaha v celom byte, v chodbe, kúpeľni a WC dlažba. V celom byte sú vymenené radiátory. V byte zostáva štandardne kuchynská linka so sporákom, kúpeľnová skrinka a veľká skriňa v chodbe. Bytový dom je celý komplet zateplený, vymenené stúpačky, nové linoleum na chodbách, nové plastové okná. Byt má celkovú rozlohu 65m² prináleží k nemu aj pivnica v suteréne.
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti
Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.
Aby naši makléri predávali aj v
Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .
18459
*
36500