IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA
Ponúkame vám na predaj priestranný a veľmi príjemný 2 izbový byt s garážou k užívaniu v širšom cetre mesta Želiezovce, okres Levice.
Byt sa nachádza na prízemnom podlaží 1 poschodového bytového domu v obľúbenej tichej lokalite blízko centra mesta s vlastným parkovaním v súkromnom dvore.
Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba s priamym vstupom do kuchynského kútika presvetleného oknom, jedna menšia samostatná spálňa, jedna priechodná obývacia izba, ďalšia spálňa a kúpeľňa spojená s toaletou.
Byt prešiel pred časom čiastočnou rekonštrukciou, vymenené boli plastové okná s vnútornými žalúziami, zrekonštruovaná, vymurovaná a dispozične zmenená bola kúpeľňa a toaleta. Osadený bol nový elektrický bojler. V rekonštruovanej polovici bytu boli vymenené aj rozvody elektriny vrátane prúdových chráničov.
Byt bol dispozičnou zmenou, kedy bola kuchyňa premiestnená do kuchynského kútika, upravený na 3 izbový. Presunom kuchyne z pôvodného priestoru vznikla menšia spálňa.
Podlaha v obytných miestnostiach je laminátová, kúpeľňa s toaletou majú podlahu pokrytú dlažbou. Steny pokrýva hladká pôvodná omietka, v kúpeľni nový obklad.
Vykurovanie bytu je lokálne, zabezpečujú ho plynové gamatky v každej z miestností, spotrebu si teda reguluje obyvateľ sám. V prípade záujmu má nový majiteľ možnosť umiestniť v byte krbové kachle, 3 miestnosti disponujú prieduchmi vedúcimi do komínov prislúchajúcich a patriacich bytu.
Byt sa predáva v stave, ako je zobrazené na fotkách, súčasťou zostáva kuchynský kútik.
K bytu prislúchajú 2 veľké murované pivnice + ďalšia vyhradená miestnosť v pivničnom priestore slúžiaca na úschovu dreva v prípade vykurovania pevným palivom. K bytu taktiež prislúcha garáž k využívaniu popri bývaní, nie je však vo vlastníctve majiteľa bytu.
Mesačné náklady na bývanie predstavujú do 120 eur (elektrina + plyn) a odvody do fondov do 70 eur/mes. Aktuálny majiteľ disponuje rezervou vo fonde bytového domu vo výške cca 4.000 eur, ktoré môže nový majiteľ využiť napríklad na zateplenie fasády bytu, prípadne iné úpravy v spoločných priestoroch a exteriéri bytového domu.
Bytový dom nebol zateplený, avšak v budúcnosti je zateplenie bytového domu plánované. Strecha bytového domu bola zrekonštruovaná.
Susedia v okolí bytu sú príjemní a bezproblémoví.
Vzhľadom na príjemnú a tichú lokalitu v blízkosti centra mesta, kompletnú občiansku vybavenosť v blízkosti, vlastný uzavretý dvor bytového domu, možnosť využívania pridelenej garáže pred domom, túto nehnuteľnosť rozhodne odporúčam.
Byt je pre nového majiteľa kúpou okamžite voľný, je vo vlastníctve jedného majiteľa a je bez tiarch.
Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, rada vaše ďalšie otázky zodpoviem pri osobnej obhliadke.
"Bývanie v byte s benefitmi rodinného domu"
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti
Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.
Aby naši makléri predávali aj v
Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .
59441
juditajanickova[at]haloreality.sk
62500