Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, chalupa Nová Baňa, Bukovina

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj chalupu v obci Nová Baňa, časť Bukovina, okr. Žarnovica, na pozemku s celkovou výmerou 639m². Chalupa sa nachádza na polosamote, v úplne tichom prostredí bez trvale obývaných domov. Pozemok je oplotený. Chalupa je murovaná, staršia časť z kameňa, novšia z tehál. Má sedlovú strechu, na ktorej bol menený krov, krytina je kanadský šindeľ. Chalupa má jedno obytné podlažie. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchynky, obývacej izby, spálne a kúpeľne s WC. V obývačke sú krbové kachle ako aj murovaný krb, v spálni druhé krbové kachle. Pri chalupe je pivnica a dreváreň. Prístupová cesta je asfaltová, posledný úsek cca 100 m nespevnená cesta.
Chalupa je napojená na obecný vodovod, elektrinu 400V, odpad je riešený septikom. Chalupa sa predáva aj so zariadením.
Bukovina je časť mesta Nová Baňa, nachádza sa v pohorí Pohronský Inovec, 7 km od centra mesta v nadmorskej výške 600m. Má autobusové spojenie s mestom Nová Baňa. V blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko SKI Drozdovo - 3 km, vodná nádrž Tajch - 9 km. Okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, zjazdové aj bežecké lyžovanie, sú tu možnosti jazdy na koni. V obci je predajňa COOP Jednota.

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
5288
recenzií od klientov
66058
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
48037 lubossutka[at]haloreality.sk 43000
35000
zazmluvnených klientov
5288
recenzií od klientov
66058
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia