Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, chalupa Tekovská Breznica, okr. Žarnovica - ZNÍŽENÁ CENA

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj chalupu v obci Tekovská Breznica na pozemku s celkovou výmerou 435 m². Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pozostáva z kuchyne, dvoch izieb, presklenej verandy, kúpeľne, WC a špajze. Pri dome sa nachádza staršia drevená šopa. Za domom je menšia záhrada o výmere 224 m². Dvor je vydláždený.
Strecha domu je sedlová so škridlou. Okná a dvere sú nové (eurookná), taktiež sú nové stierky a fasáda. Podlaha v kuchyni je pokrytá dlažbou, v obytných izbách je plávajúca podlaha. V obývacej izbe sa nachádzajú nové krbové kachle. V spálni je veľká vstavaná skriňa. Dom je napojený na elektrinu, obecný vodovod, plyn aj kanalizáciu. Kúrenie je riešené plynovými gamatkami.
Dom sa nachádza na rovinatom pozemku. V obci je niekoľko obchodov, lekáreň, základná škola s materskou školou. Obec sa nachádza 5 km od Novej Bane, na úpätí Štiavnických vrchov. Okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a rybolov. Najbližšie lyžiarske strediská sú Drozdovo- 15 km a Salamandra- 30 km.
Dom je okamžite obývateľný buď na trvalé bývanie alebo ako chalupa. Predáva sa aj so zariadením.

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
5288
recenzií od klientov
66058
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
41512 lubossutka[at]haloreality.sk 46500
35000
zazmluvnených klientov
5288
recenzií od klientov
66058
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia