IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA
Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 3-izbového bytu, ktorý sa nachádza na I. podlaží v dome s dvomi bytovými jednotkami v novovybudovanej lokalite Ekoosada, Veľké Úľany, okres Galanta.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
-kolaudácia v roku 2020
-materiál: tehla 30 cm, zateplenie polystyrén 10 cm
- I. podlažie, podlahová plocha 76 m²
-dispozícia: predsieň, kuchyňa s jedálenským kútom (9 m²), komora, obývacia časť (22 m²),
spálňa ( 14 m²), detská izba (10 m²,) kúpeľňa so sprchou, samostatné WC
-keramická dlažba: predsieň, WC, kúpeľňa, komora
-laminátové parkety: kuchyňa, obývacia časť, izby
-vstavané skrine v izbách a chodbe
-plastové dvere a okna - trojsklo
-kúrenie elektrické podlahové s termostatmi v každej izbe
-klimatizácia v obývacej miestnosti
-mesačné náklady: 163 eur ( elektrika 123 €, voda 40 €) + optika 20 €
-orientácia: západ (spálňa), východ (terasa)
-predpríprava na alarm
-pripojený na elektriku, obecnú vodu, kanalizáciu, optiku
-terasa zasklená vo výmere 14m²
ZÁHRADA:
-183 m²
-studňa
- závlahový systém
-osvetlenie
-záhradný domček
Vstupná braná na elektrické ovládanie.
Parkovanie vo dvore pre 2 autá, vonku pred domom ďalšie 2 parkovacie státia.
Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou: škola, škôlka, zdravotné stredisko, kúpalisko, fitnes, pošta, obchody. 100 m od domu je autobusová zastávka.
Odporúčam obhliadku.
"Bytová jednotka v rodinnom dome s krásnou záhradou v novovybudovanej lokalite"
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti
Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.
Aby naši makléri predávali aj v
Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .
59812
tatjanacapanda[at]haloreality.sk
192000